www.konzulaty.sk

Prečo ďalšia databáza veľvyslanectiev, ambasád a konzulátov?

Pri cestovaní a hľadaní zastupiteľského úradu v krajine sme vždy mali problém s nájdením danej inštitúcie na mape. Každá stránka, na ktorú sme šli obsahovala maximálne telefónne číslo, adresu a možno e-mail. Žiadna nemala popis ako sa tam dostať alebo aspoň jednoduchú mapku. Preto sme sa rozhodli vytvoriť stránky, ktoré sa špecializujú hlavne na zobrazenie pozícií jednolivých zastupiteľských úradov. Veríme, že vám pomôžu na vaších cestách po svete.

Ako nájsť trasu?

Kliknite na ikonu alebo a vyberte "Najdi trasu/Get directions". Tento odkaz vás presmeruje na Google Maps alebo MSN Live Maps kde buď zadáte adresu alebo len jednoducho kliknete na miesto odkial chcete aby vám vyhladalo trasu. Jednoduché, nie? :)

Ako nám pomôcť?

Ak ste sa pomocou našich máp nedodostali k danému velvyslanectvu, pomôžte nam ho identifikovať na mapách Google alebo MSN.  Pošlite nám link na info@konzulaty.sk a my po overení upravíme pozíciu na mape. Vopred vám ďakujme za pochopenie a pomoc.

Páči sa vám myšlienka konzulaty.sk?

Poteší nás , ak si na svoju stránku umiestníte našu ikonku.
www.konzulaty.sk
Tu je postup: do HTML kódu vašej stránky pridajte nasledujúci text:Ako nás kontaktovať ?

info@konzulaty.sk je naša adresa.

Prečo ubytovanie?

Ubytovanie vám umožní bezpečne nájsť a rezervovať hostely po celom svete. Rozhodli sme sa pridať túto službu na základe našich skuseností z vyhľadávania lacnejšieho ale kvalitného ubytovania,  vhodného hlavne pre nenárocnych cestovateľov.

Čo je nové?

09.08.2007 Pridanie a úprava údajov
- pridané ZU Peking.  Ďakujeme Lidke za pomoc pri lokalizovaní tejto pozície.
01.08.2007 Sprehladnenie stránok a úprava údajov
- pridané ZU Mexiko City
- pridané Ubytovanie
17.06.2007 Spustenie stranky


Čo ďalej?

Postupne budeme pridávať zastupiteľske úrady krajín pre občanov SR v Bratislave, Prahe a vo Viedni.